Hizmetlerimiz

 

TAŞIMA YEMEK

 

Bu hizmet seçeneğinde yemek, üretim tesislerinde üretilip araçlarla sevk edilerek sunulur. Bu hizmet anlayışı özellikle mutfak alanı dar olan veya işletme çatısı altında yemek  yapma imkanı olmayan kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

 

YERİNDE ÜRETİM       

 

Yemek  üretiminin işletmenin kendi mutfağında üretildiği bir hizmet biçimidir. Taşıma yemeğe nazaran en büyük avantaj yemeğin pişer pişmez servise sunulmasıdır. Yerinde üretimlerin bir diğer avantajı ise yemek mönüsünün işletme tarafından belirlenebilmesini sağlanmasıdır.Bu hizmet seçeneği 100 kişilik ve üzeri mevcudu olan işletmelere önerilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ 

 

.Yaptığımız işin verimliliği ve ülke ekonomisi açısından ne denli önemli olduğu bilinciyle , müşterilerimize lezzetli,estetik, sağlıklı ve dengeli besin unsurlarına sahip yemekler sunmak.

.Rekabetçi konumuzu güçlendirmek, Pazar payımızı genişletmek.

.Müşteri memnuniyetinin arttırılması ve kaliteyi bir hayat felsefesi olarak algılayan, ekip çalışmasının başarısına inanan kadroyla çalışmak.

.Üretilen tüm yemeklerde taze ve kaliteli malzemeler kullanılması için, ülkemizin önde gelen firma ve markaları ile çalışmak.


Semayemek

  Copyright © 2005 semayemek
AyasHosting İnternet Teknoloji Hizmetleri